Aktualizace: 10.06.2024 - novinky (news)

Thanks torfor these beautiful paintings!
Vítejte na stránkách chovatelské stanice plemene Cavalier King Charles Spaniel.
První setkání s Kavalír King Charles Španělem bylo na jaře roku 2000, to jsme ještě bydleli ve městě, kde jsem ho spatřila na procházce. Od té doby touha po tomto ušlechtilém zvířeti vzrostla natolik, že o prázdninách jsem si přivezla první TR fenku Ginger ze zámku Lešná. Dnes už je zasloužilá maminka a denně užívá svých zralých let. Až roku 2004 jsem zatoužila po BT feně a dopátrat se kvalitního zvířátka bylo dosti obtížné, neboť jsem chtěla moc vystavovat.
Asi osud, nebo náhoda mě dovedl k uznávané chovatelce, která v té době očekávala narození štěňátek a nebylo o čem dlouho přemýšlet. Isabela si mě od začátku získala celým svým srdcem. Vkládala jsem do ní veliké naděje a ona mě nezklamala. Na výstavách lámala rekordy.
Za rok 2006 se stala nejúspěšnější fenou, je několikanásobná šampionka a již také pečlivá maminka.
V roce 2005 jsem se přestěhovali na vesnici do kouzelného domečku se zahradou a všichni jsem zde šťastni.

Naše malá chovatelská stanice chová kavalírky hlavně pro radost a má zájem odchovávat zdravá štěňátka s cílem udržet linii kavalírů, která odpovídá standardu, přičemž klademe důraz v chovatelském programu na typ, eleganci a temperament. Štěňátka jdou od nás do nového domova odčervená, očkovaná, čipovaná s europasem. Jsou výborně socializovaná a vymazlená.
Všichni naši psi žijí společně s námi doma a mají volný pohyb po celém domě.

Dana Vykoukalová


 
counter
 


Webmaster: Veronika Křivská-Pižlová- www.obrazyzvirat.ic.cz